Resuscitace stránek

Zápisky.info jsem začal psát někdy začátkem roku 2002. V průběhu té doby jsem na blog měl více i méně času a poslední rok byly i téměř nedostupné na původním hostingu. Mezitím jsem pokoušel dát dohromady fotoblog, ale sám o sobě zůstal taky bez častějších aktualizací. Je čas, abych vše dal dohromady a doménu oživil. Úkol první: převést data z BLOG:CMS na WordPress.

7 thoughts on “Resuscitace stránek”

  1. Tak to vypadá, že přesun z blogu na wordpress se podařil. I když bych řekl, že výsledná vyzáž není ta, kterou by jsi si 100% představoval, popřípadě kterou by si představovali čtenáři. Snad ale na blog celkově nezanevřeš a nepřestaneš ho jen proto aktualizovat.

  2. Když se tak ale ve výsledku dívám, tak je ohromná škoda, že stránky upadli do klinické smrti. Za poslední týden jsem první návštěvník, přestože už tu bylo něco přes stopadesát tisíc návštěvníků. Bohužel. A musím říci, že v následujících měsících to asi se stránkami nevypadá ani trochu lépe…

  3. Mimochodem, když jsme u té resuscitace, to počítadlo nahoře ti nefunguje či sem opravdu za celý tento týden nepláchla ani noha (což se mi teda vůbec nezdá, ale možné je opravdu všechno)?

  4. Tak přesun na wordpress se podařil. Jen by mě zajímalo, jestli funguje to počítadlo, které pořád ukazuje nulu, či se opravdu tedy za posledních 14 dní neukázala ani noha…

  5. Saja: Hledám volný čas na vyřešení migrace. Ručně je to nereálné a přímý přenos z BLOG:CMS na WP neexistuje. Vzhled je další v pořadí a ten Toplist taky nechápu, protože podle Google Analytics sem lidi chodí.

  6. no, ja si te pepo, s tvym dovolenim, nahodim na svuj blog. sice ti to sem miliony davu nepritahne, ale zase, panbuh zehnej za kazdou hnatu, ktera nase blogy cte ;)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.